Poradenská kancelář Vladimír Weiss

CO PŘESNĚ DĚLÁM

Pomáhám lidem s penězi. Do klientských financí vnáším smysl a pevný řád s jasným cílem – finanční svoboda.

Klientům zajišťuji veškerý servis a na emaily odpovídám i dlouho po půlnoci – pokud mě náhodou nepřemůže únava. Cílem je, aby se nemuseli o nic starat. Nejsem na to sám. Se svým týmem připravujeme kompletní dokumentaci, komunikujeme s finančními institucemi, realitními makléři, finančním úřadem, právním oddělením, katastrem, kde za klienta i vše osobně vyřídíme (má-li zájem). Klient tak může ušetřený čas a někdy i nervy vynaložit na jiné aktivity. Ze stejného důvodu domlouváme schůzky především na místě, které klientovi vyhovuje.

Z JAKÉHO DŮVODU

Mám sen, že jednoho dne bude většina lidí využívat služeb nezávislého poradce. Finanční poradce bude prestižní, uznávaná profese. A finanční plánování/ poradenství se stane kvalitní službou (nikoli pouhým prodejem).

Svým klientům radím a pomáhám. Svoje řemeslo posouvám na úroveň, která jí náleží. Prostřednictvím poradenské, lektorské a mediální činnosti usiluji o rozšíření finanční gramotnosti občanů ČR.

A JAK JSEM V TOM ZBĚHLÝ

Jako nezávislý finanční poradce (nejsem spjat s žádnou konkrétní finanční institucí) působím od roku 2007 a ze všech sil se snažím změnit vnímání finančního poradce v očích široké veřejnosti. Pravidelně publikuji v českých mediích a jsem jedním z lektorů finanční gramotnosti.

Jsem absolventem magisterského studijního programu Ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2015 jsem složil certifikační zkoušku a stal se držitelem významného evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. Plním si své sny, a proto jsem si, za podpory svého týmu, založil vlastní poradenskou kancelář pod hlavičkou Partners.