Slavili jsme 10 let

Článek & Komentář

Teď mě napadlo, že takhle napsaný titulek vyznívá dvojsmyslně. Uvedu to radši na pravou míru, aby nevznikla pomluva, že jsem nějaký bujarý oslavenec.

14. června se v Jízdárně pražského hradu konala Výroční konference na oslavu 10. narozenin Partners. Nejednalo se o konferenci v pravém slova smyslu. Spíš takové inspirativně-motivační setkání se zakladateli, které bylo prošpikované narozeninovými přáními a okořeněné o předávaná ocenění (přiznám se, tajně jsem si nějakou cenu přál).

dsc_0268

Motivaci mám rád, je to hnací motor, který mě denně nakopává a profesně posouvá tam, kde chci jednou být (a ještě dál). Proto mě upřímně zajímaly vzkazy našich zakladatelů, příběhy hostů (např. Patrika Eliáše, Katky Neumannové či Martina Prokopa) nebo prezentace na brandové téma, produkty, technologie atd.

Hodně mě inspiruje Petr Borkovec ( jeden ze zakladatelů Partners) a opět nezklamal. Z jeho přednášky jsem si poznamenal následující:

  • Rozhodující není to, co už bylo;
  • Nesmíme se spokojit jen s tím, co už jsme vybudovali;
  • Rozhodující nejsou ani naše plány a cíle;
  • Rozhodující je odhodlání růst a inovovat dál. Schopnost se měnit, vyvíjet se, bojovat proti statutu quo.

Poznámka trochu mimo: občerstvení bylo vynikající, jen přestávky mohly být delší – kofeinovému maniakovi nestačily.

Pak přišlo oceňování a nebudu vás napínat, manželku jsem doma potěšil. Jelikož jsem u Partners od úplného začátku, jedno z oceněních se týkalo právě 10 let u Partners (a nebyl jsem sám, dalších 139 kolegů slavilo se mnou).

Získal jsem také 2. místo v kategorii Mediální tvář. To mi udělalo radost, ale musím zamakat, od minule jsem si o jednu příčku pohoršil, i když Ondrovi umístění na špici přeji.

Vladik_2

Co mě však potěšilo ze všeho nejvíc, je cena v kategorii Největší přínos pro rozvoj společnosti. Tady se totiž hodnotí kvalita, nikoliv pouze obchodní výsledky. Je to sice klišé, ale jsem zastáncem kvality, ne kvantity. A myslím, že v dnešní době to ocení i klienti, kteří mají špatnou zkušenost s pochybnými rádoby finančními poradci. Mojí metou totiž je, aby si lidé profese finančního poradce začali znovu vážit a ukázat jim, že ne všichni jsou prospěcháři. Některé z nás tahle práce opravdu baví, naplňuje a motivuje k dalšímu vzdělávání. A já jsem jedním z nich.

Vladik_1

Moc děkuji!