Archiv pro štítek: Refinancování

11.2.2019

Když nastoupí efekt ,sněhové koule’. Jak zařídit, aby peníze dělaly peníze

Článek & Komentář Investice Refinancování Rezervy Úvěrování

V dobrých časech myslet na zadní kolečka. Jednoduchá poučka našich babiček platí i dnes. Bohužel se jí už málokdo řídí. Světlou výjimkou by mohl být pan Jakub, který ve spolupráci s finančním poradcem ze společnosti Partners myslí na svou budoucnost a pomalu rozjíždí finanční efekt sněhové koule. Byl to majstrštyk. A navíc znamenal citelnou úsporu… Read more »

Číst dále
5.6.2018

Potřebujete půjčku? Využijte hypotéku, kterou již máte

Článek & Komentář Hypotéka Refinancování

Lidé zpravidla přemýšlejí o zvýšení hypotečního úvěru zejména v případech, kdy jim dojdou peníze na stavbu rodinného domu, nebo když se pouštějí do rozsáhlejší rekonstrukce nemovitosti. Jaké mají možnosti, aby od banky získali další peníze, ví Vladimír Weiss, finanční poradce Partners. V praxi téměř každý rozpočet výstavby nebo rekonstrukce vykazuje tendenci prodražit se. Banky dnes… Read more »

Číst dále
17.1.2018

Letošek přinesl zdražení bytů i hypoték. Expert popsal, co čekat příští rok

Finanční návyky Hypotéka Refinancování Rezervy

Finanční rok 2017 přinesl řadu změn zejména na hypotečním trhu. Začala platit novela o spotřebitelských úvěrech, do dění zasáhla Česká národní banka (ČNB) a úrokové sazby začaly stoupat. Vysoké jsou i ceny nemovitostí. Rok 2017 přinesl změny v životním i neživotním pojištění. Co přinese rok 2018? Kdy je lepší vzít si hypotéku? A co když… Read more »

Číst dále